Paide Hesburger

Ma polnud ainus kes ootas juba ammu millal Paidesse hess tehakse. Selle hessiga algasid jamad juba siis kui, nad pidid oma uksed avama oodatust varem. Avasid ka v?? Kindlasti mitte. Uksed avati palju hiljem kui lubati.

Okei, see selleks.

Kui hess oli juba avatud, siis kuulsin tuttavatelt palju negatiivset tagasisidet teeninduse kohta. Näiteks drive-in ei tasu vapsjee tellida. Esiteks ootad ülemõistuse kaua oma kraami ja teiseks tellimusest on puudu olnud alati tellitud arv kastmeid. (4 asemel on pandud 1).

Mõtlesime mehega, et davai lähme käime ka lõpuks seal ära. Hessi sisse astudes oli enne meid järjekorras mõned inimesed. Esmapilgul kannatab oodata küll, et saaks oma tellimuse esitada, aga mida kauem me seal seisime seda hullemaks asi läks. Ebanorm seista paari inimese taga 25minutit.

Lõpuks jõudis kätte meie kord ja just siis hakkasid teenindajad muude asjadega tegelema (kippusid umbes kooserdama). Järsku olid esmajärjekorras äppi kaudu tellijad. Ja me ootasime ja ootasime.

Ausalt kella ei vaadanud, aga kindlasti oma 15minutit ikka. Kui teenindajad said oma ebaselged toimetused tehtud, siis lõpuks tuli leti äärde vihase näoga eit. Õnneks saime oma tellimuse esitatud ja siis algas kättesaamise ooteaeg.

Joppenpuhh ma ütlen.. sain oma tellimuse õnneks veel sama päev kätte. Kotti vaadates (võtsime tellimuse kaasa) tahtsin ma ausalt röökida.

Burger oli täiesti külm. Ja friikad, mis peaksid ilusti selles pisikeses kotikeses olema…. no ei olnud.

Jaaaaa..nagu nägite, siis olid need koti põhja valatud.

Mingi siga olen või, kes peab küna põhjast körti nosima?!

Aitäh Paide Hesburger, aga teid ma rohkem ei külasta.

Advertisements

15 thoughts on “Paide Hesburger”

 1. Päris haige on jonnida, alguse asi, läheb aega ja kõik muutub paremuse poole, ei tasu hakata kritiseerima. Nagu väike laps, reaalselt.

  Like

   1. Aga huvitav miks friikartulite kott siis pildilt paistab? Seal tagapool… haha loll viis leida tähelepanu. Loodan et tuju läks nüüd paremaks mõtetut paska ajades

    Like

 2. Kui seal oleks kogenud töötajad siis oleks kõik ok ma arvan
  Andke ikka aega töötajatel asjaga harjuda

  Like

 3. Kohe tuleks toit neile tagasi anda, kui midagi ei meeldi või on valesti tehtud. Praegu oma viga, et üldse vastu võtsite. Seda poleks üldse vastu võtnudki, las teevad uue.

  Like

 4. Mis sa sinna üldse läksid, kui jutud juba olid et väga halb kõik on? Lihtsalt selleks et saaks ka avalikult kritiseerida?!. Tüüpiline eestlane.

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s